www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> До нови срещи


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> До нови срещи
Dimitar_II
Публикувано на: 27.6.2008, 16:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 54
Участник # 1 285
Дата на регистрация: 9-November 07



Тук пътищата ни се разделят.
До нови срещи !

И не забравяйте само знание не стига, трябва познание и разбиране.

Провокаторите, не ги търсете на вън. Провокаторът е вътре във вас, във вашия ум.

PM
Top
Публикувано на: 27.6.2008, 17:06
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Добре,до скоро!!!
Белл,доволна ли си?!?!?!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 17:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Dimitar_II @ Jun 27 2008, 04:18 PM)
Тук пътищата ни се разделят.
До нови срещи !

И не забравяйте само знание не стига, трябва познание и разбиране.

Провокаторите, не ги търсете на вън. Провокаторът е вътре във вас, във вашия ум.

Понякога оня, когото смяташ за палач всъщност е жертва. Да, аз съм на мнение, че провокаторите са навън, а не между нас. Жалко, ако някой не го разбира и не прояви сдържаност докато нещата се изяснят. Ако знаехе това, което аз знам, щяхте друго да говорите. Жалко, че не мога да го кажа направо. Пуснах още една книга, дано от нея разберете онова, което в сегашния момент не бива да се изрича направо.


--------------------
PM
Top
Bell
Публикувано на: 27.6.2008, 17:53
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE (Мещера @ Jun 27 2008, 05:06 PM)
Добре,до скоро!!!
Белл,доволна ли си?!?!?!

Охо, сега пък чак и моя е вината. Още обвинения... Уау!

Не виждаш ли, че човека "ви" го казва и тъй като не съм част от "ви", както ми се натрапва от самото начало, смятам че не се отнася до мен, тъй че редно е да се позамислиш над отбелязаното и от някой друг независим човек!

Както казах, погледни гредата в окото си преди да сочиш сламката в окото на другия! Обаче тука май никой не приема критиката и все някой друг му е виновен!

Ок...ще ти отговоря - не, не съм доволна. Друг отговор ли очакваше? АЗ точно това коментирах, че се получава, но ми казаха че съм в грешка и че съставът "ви" не намалява. Но хайде, който каквото сам си направи и господ не може да му го направи (има една пирказка), тъй че безплодните обвинения няма да ти променят ситуацията!


PM
Top
Миро
Публикувано на: 27.6.2008, 17:55
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE
Ако знаехе това, което аз знам, щяхте друго да говорите. Жалко, че не мога да го кажа направо.

Наистина жалко, Ангеле, защото темата "Конструктивна критика" е тема-убиец на ето това интернет-пространство, наречено "Воините на Тангра". И за тази тема нека се замислят всички, които са писали в нея и по този начин я поддържат жива. И най-върлите противници не са си и мислели, че толкова лесно може да се разбие един сайт и форум, както това става в момента.
PMUsers Website
Top
Публикувано на: 27.6.2008, 18:18
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Миро @ Jun 27 2008, 05:55 PM)
QUOTE
Ако знаехе това, което аз знам, щяхте друго да говорите. Жалко, че не мога да го кажа направо.

Наистина жалко, Ангеле, защото темата "Конструктивна критика" е тема-убиец на ето това интернет-пространство, наречено "Воините на Тангра". И за тази тема нека се замислят всички, които са писали в нея и по този начин я поддържат жива. И най-върлите противници не са си и мислели, че толкова лесно може да се разбие един сайт и форум, както това става в момента.

Абсолютно прав си!
В нея тема бая народ се събра,дето го е "ухапало кучето".До час време ще почна да си трия постовете от там.
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 18:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Писна ми и я изтрих. Някой може да се сърди, но като разбере разни подробности, може и да спре да се сърди. Ей, дръжте се като големи хора, а не като малки деца! Едно дете ми стига.


--------------------
PM
Top
Bell
Публикувано на: 27.6.2008, 18:31
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Казах и искам да се прочете последното ми послание. Не искам повече да се коментира моето име, аз войни на тангра няма да споменавам както и никога не съм го правила до сега на други места, не искам и те да ме споменават под каквато и да е форма публично и задкулисно! Камо ли с долни доноси.

Да не си пречим повече, за да няма теми убийци и по-кофти последствия!

Потребител с псевдоним Бел изчезва от пространството, за да не нося опашка от вредители, където и да съм! Няма да ме срещнете повече в никой сайт, но не ми трийте акаунта още ден-два поне, защото имам да си доуправям някои неща!

Тва е, останалото си остава за вашата съвест!


PM
Top
anti666
Публикувано на: 27.6.2008, 19:20
Quote Post












QUOTE (Dimitar_II @ Jun 27 2008, 04:18 PM)
Тук пътищата ни се разделят.
До нови срещи !

И не забравяйте само знание не стига, трябва познание и разбиране.

Провокаторите, не ги търсете на вън. Провокаторът е вътре във вас, във вашия ум.

Димитре, надявам се след време ще преосмислиш решението си. Нямам намерение да те убеждавам в каквото и да е. Обаче искам да пусна тук един пост на един мъдър човек, участник в сайта. Дали е Колобър или не - той си знае. Директен отговор на това няма да има - неписано правило.

"За да възвърнем Саракта е нужно ядро, здрава основа, нужна на всеки зидар, за да изгради здраво дома си. Трябва да бъдем железен юмрук, а не разперена за помощ длан. Чак тогава ще може да дойде дългоочакваното време.
Търсете и помнете предците"

Сам виждаш нуждата от сайта. Това е най-важното за да го има. Изискванията трябва да са железни. Подобни конфликти имаше и през ноември миналата година преди да дръпнат шалтера, за да ни накарат да изглеждаме като самоизяждащи се псета. Е, не успяха! Сега смятам, че сме още по-силни, защото сме взели мерки с различни админи, много добри модератори, независим начин на разплащане, изнесен в чужбина хост и подсилена сигурност срещу хакери. Резултатите ги вижда всеки - рекордна посещаемост от всички националистични сайтове. Вече ставаме алтернативна медия, с възможност за интеракция помежду ни и директни срещи. Тук отварям една скоба. Аз лично за мен имам много точни условия за да повярвам на един човек. Освен да е българин и националист
другото важно условие е да е стабилен. Който е имал военно обучение знае колко важно е да имаш сигурен огневи заслон и да знаеш, че подсигуряващият няма да обърне оръжието срещу теб. Затова постъпвай както си решил. За нас е важна не бройката, а качеството. И 10 човека да останем тук - пак по-добре отколкото да изменим на принципите си. Това е.
Успех в търсенето и бъди Българин!
Ден Грее
Top
2DHades
Публикувано на: 27.6.2008, 20:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



Е как не ви е срам бе?Да се карате за глупости?!? И то едни от най-опитните членове...Все пак не сте деца(казва ви го 15 годишен).Вместо да сте задружни и да се обедите срещу общия враг, вие се карате по между си.Провокаторите не ви спряха и затова ще се самоунищожите.Подтиснете чувствителните си емоции в името на България!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 27.6.2008, 20:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (2DHades @ Jun 27 2008, 08:00 PM)
Е как не ви е срам бе?Да се карате за глупости?!? И то едни от най-опитните членове...Все пак не сте деца(казва ви го 15 годишен).Вместо да сте задружни и да се обедите срещу общия враг, вие се карате по между си.Провокаторите не ви спряха и затова ще се самоунищожите.Подтиснете чувствителните си емоции в името на България!

Не знам дали си 15 годишен, но бих се подписал под всяка твоя дума.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020